WLWielerfotografie                        

 

                         
                                       
                                       
    2006 season              
                 
   
                     
                                       
    Criterium International stage 2 Vieilles Forges - Montherme                      
    Criterium International stage 3 time trial Charleville Mezieres                      
    Hel van het Mergelland (Men Elite with and without contract)                      
    Tour of Flanders (Men Elite)                      
    Paris - Roubaix (Men Elite)                      
    Amstel Gold Race (Men Elite)                      
    Fleche Wallonne (Ladies Elite)                      
    Fleche Wallonne (Men Elite)                      
    Liege - Bastogne - Liege (Men Elite)                      
    Tour de Romandie stage 3 Biel - Leysin                      
    Tour de Romandie stage 4 Sion - Sion                      
    Tour de Romandie stage 5 time trial Lausanne                      
    Giro d'Italia stage 1 prologue Seraing                      
    Giro d'Italia stage 3 Perwez - Namur                      
    Giro d'Italia stage 4 Wanze - Hotton                      
    Giro d'Italia stage 13 Alessandria - La Thuile                      
    Giro d'Italia stage 14 Aosta - Domodossola                      
    Giro d'Italia stage 15 Mergozzo - Brescia                      
    Giro d'Italia stage 16 Rovato - Monte Bondone                      
    Giro d'Italia stage 17 Termen - Passo di Furcia                      
    Giro d'Italia stage 18 Sillian - Gemona del Friuli                      
    Giro d'Italia stage 19 Pordenone - Passo San Pellegrino                      
    Giro d'Italia stage 20 Trento - Apprica                      
    Ronde van Limburg (U-23)                      
    Dutch Championship Voerendaal (road race Ladies Freshman)                      
    Dutch Championship Voerendaal (road race Men Freshman)                      
    Dutch Championship Voerendaal (road race Ladies Junior)                      
    Dutch Championship Voerendaal (road race Men Junior)                      
    Dutch Championship Oudenbosch (time trial Ladies Freshman)                      
    Dutch Championship Oudenbosch (time trial Men Freshman)                      
    Dutch Championship Oudenbosch (time trial Ladies Junior)                      
    Dutch Championship Oudenbosch (time trial Men Junior)                      
    Dutch Championship Oudenbosch (time trial Men U-23)                      
    Dutch Championship Oudenbosch (time trial Ladies Elite)                      
    Dutch Championship Oudenbosch (time trial Men Elite)                      
    Dutch Championship Maastricht (road race Men U-23)                      
    Dutch Championship Maastricht (road race Ladies Elite)                      
    Dutch Championship Maastricht (road race Men Elite)                      
    Tour de France stage 3 Esch sur Alzette - Valkenburg                      
    Tour de France stage 15 Gap - Alpe d'Huez                      
    Tour de France stage 16 Bourg d'Oisans - La Toussuire                      
    Tour de France stage 17 Saint Jean de Maurienne - Morzine                      
    Tour de France stage 18 Morzine - Macon                      
    Tour de France stage 19 time trial Le Creusot - Montceau les Mines                      
    European Championship Heerlen (time trial Ladies Junior)                      
    European Championship Heerlen (time trial Men Junior)                      
    European Championship Heerlen (time trial Ladies U-23)                      
    European Championship Heerlen (time trial Men U-23)                      
    European Championship Valkenburg (road race Ladies Junior)                      
    European Championship Valkenburg (road race Men Junior)                      
    European Championship Valkenburg (road race Ladies U-23)                      
    European Championship Valkenburg (road race Men U-23)                      
    Holland Hills Classic                      
    World Championship Francochamps (road race Ladies Junior)                      
    World Championship Francochamps (road race Men Junior)                      
    Eneco Tour stage 2 Hertogenbosch - Sittard Geleen                      
    Eneco Tour stage 4 time trial Landgraaf                      
    Eneco Tour stage 7 Ans - Ans                      
    Holland Ladies Tour stage 6 Heerlen - Heerlen                      
    World Championship Salzburg (time trial Men U-23)                      
    World Championship Salzburg (time trial Ladies Elite)                      
    World Championship Salzburg (time trial Men Elite)                      
    World Championship Salzburg (road race Men U-23)                      
    World Championship Salzburg (road race Ladies Elite)                      
    World Championship Salzburg (road race Men Elite)                      
                                       
                                       
   
                     
 

  

 

 

Archive   Start